Kontakta NTI Gymnasiet Johanneberg

Kontakt

Skoladministrationen: 031-741 21 00
Arbetslag årskurs 1: 031-741 21 11
Arbetslag årskurs 2: 031-741 21 12
Arbetslag årskurs 3: 031-741 21 13

Kommunikation & marknadsföring: 0768-35 35 31

Sjukanmälan

Sjukanmälan görs via Schoolsoft. Saknar du inloggningsuppgifter, var vänlig ta kontakt med administrationen på catharina.andersson@ntig.se

 

Personal

Lärare matematik, programmering och webbutveckling. Arbetslagsledare åk 2. Mentor 2A.

Leo Lisinski

leo.lisinski@ntig.se
Lärare engelska, svenska som andra språk, historia och konstarterna och samhället. Mentor 3D.

Ulrika Alvarsson

ulrika.alvarsson@ntig.se
Lärare musik, webbutveckling och webbserverprogrammering. Mentor 2C.

Emil Willbas

Profilbild personal
emil.willbas@ntig.se
Lärare fotografisk bild, digitalt skapande och estetisk kommunikation. Mentor 1D.

Lina Wennström

lina.wennstrom@ntig.se
Lärare matematik, teknik och tillämpad programmering. Mentor 1B.

Victor Huke

victor.huke@ntig.se
Lärare svenska, samhällskunskap, entrepenörskap och mediekommunikation. Mentor 2D.

Kristine Ridiko

kristine.ridiko@ntig.se
Lärare matematik. Mentor 1B. Kommunikationsansvarig.

Magnus Rydell

Tel: 0768-35 35 31 magnus.rydell@ntig.se