Kontakta NTI Gymnasiet Stockholm

Kontakt

Telefon: 08 – 5454 76 50
E-post: stockholm@ntig.se

 

 

Personal

Vaktmästare

Habeeb Yousif

Skolsköterska

Maja Jonsson

Tel: 08-5454 76 40 / 072-235 58 54
Mentor på teknikprogrammet för TE20A, TE21A, TE22A

Jessica Lindh

Tel: 08 – 54 54 76 59 jessica.lindh@ntig.se
Mentor på teknikprogrammet för TE20B, TE21B, TE22B

Ida Johanson

Tel: 08-5454 76 36 ida.johanson@ntig.se
Mentor på teknikprogrammet för TE20C, TE21C, TE22C

Anna Ivarsson

Tel: 08-5454 76 55 anna.ivarsson@ntig.se
Mentor på teknikprogrammet för klasserna TE20D, TE21D, TE22D

Jenny Reijs Clarke

Tel: 08-54547694 jenny.clarke@ntig.se
Mentor på teknikprogrammet för TE20E, TE21E, TE22E

Sevil Sulejman

Tel: 08-5454 76 57 sevil.sulejman@ntig.se
Mentor på el- och energiprogrammet

Katja Mölsä (föräldrarledig)

Tel: 08-5454 76 58 katja.molsa@ntig.se
Mentor på el- och energiprogrammet för EE20A, EE21A, EE22A

Anna Öster

anna.oster@ntig.se
Mentor på El- och energiprogrammet för EE20B, EE21B, EE22B

Anneli Westman

Tel: 08-5454 7693 anneli.westman@ntig.se
Mentor på estetiska programmet för ES20A, ES21A, ES22A

Sama Al-Tai

Tel: 08-5454 76 90 sama.altai@ntig.se
Mentor på estetiska programmet för ES20B, ES21B, ES22B

Lisa Hollander

Tel: 08-5454 76 91 lisa.hollander@ntig.se
Lärare

Joachim Seltman