Kontakta NTI Gymnasiet Stockholm

Adress

Crafoords väg 12
113 24 Stockholm

Kontakt

Telefon: 08 – 545 476 50
E-post: stockholm@ntig.se

Personal

Vaktmästare

Habeeb Yousif

Skolsköterska

Monica Forserud , ansvarig för teknikprogrammet

Tel: 08-5454 7640 / 072-235 58 54 monica.forserud@ntig.se
Skolsköterska

Ida Söderquist, ansvarig för IT- och estetprogrammet

Tel: 08-5454 7636/ 072-528 4799 ida.soderquist@ntig.se
Mentor på teknikprogrammet för TE19A, TE18A, TE17A

Jessica Lindh

Tel: 08-5454 7692 jessica.lindh@ntig.se
Mentor på teknikprogrammet för TE19B, TE18B, TE17B

Natalie Zack

Tel: 08-5454 7694 natalie.zack@ntig.se
Mentor på teknikprogrammet för TE19C, TE18C, TE17C

Anna Ivarsson

Tel: 08-5454 7655 anna.ivarsson@ntig.se
Mentor på teknikprogrammet för TE19D, TE18D, TE17D

Ulrika Lidholm

Mentor på teknikprogrammet för TE19E, TE18E, TE17E

Sevil Sulejman

Tel: 08-5454 7657 sevil.sulejman@ntig.se
Mentor på el- och energiprogrammet för IT19A, IT18A, IT17A

Katja Mölsä

Tel: 08-5454 7658 katja.molsa@ntig.se
Mentor på el- och energiprogrammet för IT19B, IT18B, IT17B

Ida Johanson

Tel: 08-5454 7693 ida.johanson@ntig.se
Mentor på estetiska programmet för ES19A, ES18A, ES17A

Sama Al-Tai

Mentor på estetiska programmet för ES19B, ES18B, ES17B

Lisa Hollander

Tel: 08-5454 7691 lisa.hollander@ntig.se
Lärare

Anna Lundh

Lärare

Johan Andersson

Lärare

Matilda Kenntoft Hof

Lärare

Sebastian Jensen

Lärare

Angela Massaro Rörbrink

Lärare

Eva Sandström

Lärare

Joachim Seltman

Lärare

Sabina Lind-Åkerblom