Som en del av AcadeMedia följer vi Folkhälsomyndighetens och AcadeMedias riktlinjer gällande Covid-19. För mer information, klicka på knappen bredvid.


Kontakta NTI Gymnasiet Stockholm

Kontakt

Telefon: 08 – 5454 76 50
E-post: stockholm@ntig.se

Personal

Vaktmästare

Habeeb Yousif

Mentor på teknikprogrammet för TE18A, TE19A, TE20A

Jessica Lindh

Tel: 08 – 54 54 76 42 jessica.lindh@ntig.se
Mentor på teknikprogrammet för TE18B, TE19B, TE20B

Ulrika Lidholm

Tel: 08-5454 76 39 ulrika.lidholm@ntig.se
Mentor på teknikprogrammet för TE18C, TE19C, TE20C

Anna Ivarsson

Tel: 08-5454 76 55 anna.ivarsson@ntig.se
Mentor på teknikprogrammet för klasserna 18D, 19D och 20D

Jenny Reijs Clarke

Tel: 08-54547656 jenny.clarke@ntig.se
Mentor på teknikprogrammet för TE18E, TE19E, TE20E

Sevil Sulejman

Tel: 08-5454 76 57 sevil.sulejman@ntig.se
Mentor på el- och energiprogrammet för EE18A, EE19A, EE20A

Katja Mölsä

Tel: 08-5454 76 58 katja.molsa@ntig.se
Mentor på El- och energiprogrammet för EE18B, EE19B, EE20B

Anneli Westman

Tel: 08-5454 7690 anneli.westman@ntig.se
Mentor på el- och energiprogrammet för EE19B, EE18B, EE17B

Ida Johanson (Föräldraledig)

Tel: 08-5454 76 93 ida.johanson@ntig.se
Mentor på estetiska programmet för ES18A, ES19A, ES20A

Sama Al-Tai

Tel: 08-5454 76 90 sama.altai@ntig.se
Mentor på estetiska programmet för ES18B, ES19B, ES20B

Lisa Hollander

Tel: 08-5454 76 91 lisa.hollander@ntig.se
Lärare

Joachim Seltman